Drop Down Menu
 
 
 

İnsan tarihi boyunca hiçbir gıda ürünü baharat kadar etkili olmamıştır. Birçok farklı sebeplerle tercih edilmiş daha farklı tatlar için araştırılmış….

Sarısıyla , yeşiliyle, kırmızısıyla, beyazıyla sofralarınıza renk ve tat katıyorlar….

Her kültürün mutfağında kullandığı baharat Aromatik  köklerin, ağaç kabuklarının, meyvelerin ve tohumların kurutulmuş  halidir.

Sofralarınızı güzelleştiren, insanoğlunun vazgeçemediği bu birbirinden farklı lezzetleri rengini, kokusunu, doğallığını bozmadan sizlerle buluşturuyoruz.

Doğadan sofraya tüm üretim aşamalarında doğanın en ufak bir çaba harcamadan ve mükemmel bir kusursuzlukla ufacık bir şeyden muhteşem farklar yarattığı kendine has özellikleri olan bu tatları damak lezzetinize sunuyoruz.

Sunduğumuz bu tatlarla insanlara leziz farklı yemekler yapmalarında ilham veriyoruz.

 

Ürünlerimizin tamamı Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.Tarım ve Köy İşlerinin iznine tabidir. Ayrıca ISO 9001-2000 sertifikasına da sahiptir.
Doytat ve Eve markasıyla kalite güvencesinin temelinde titiz hassas ve düzenli laboratuar denetimi yer almaktadır.

Tamamı en hassas üniteler ile donatılmış olan modern mikrobiyoloji, fiziksel ölçü ve kimyasal analiz laboratuarlarında uzman kadro ve deneylerle mükemmele ulaşır.
 

 

 

"Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi niteliğinde olup kesinlikle tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu Kanaat Baharat Ltd. Şti. ait değildir."
Sağlık sorunlarınızın tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

     Copyright 2010 © www.doytatbaharat.com.tr

                                                                                                      Tasarım ECOLE Bilgisayar