1956 yılında Eminönü'nde Sefer ALPDAĞ ile serüvenine başlayan, ikinci ve üçüncü kuşaklarla faaliyetine devam eden KANAAT BAHARAT, Doytat Baharat markası ile sektöründe öncü ve güvenilir firmaların başında gelir. Baharat sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız, çevreye duyarlı, insan sağlığını gözeten ve sürekli artan ürün çeşitleri ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Sağlıklı ve güvenli gıda misyonu ile hareket eden Doytat Baharat, kaliteli hammadde seçimi ve hijyenik üretim ilkelerine sahip tesislerinde üretim yapmaktadır. Üretim öncesinde, üretim süresince ve sonrasında gerekli analizleri ve kalite kontrollerini yaparak tüketicinin ürünü mutfağında bitinceye kadar güvenle kullanmasını sağlamaktadır. 

Doğada var olanı bozmadan, baharatları doğal tat, koku ve rengi ile sofralarda lezzete dönüştürmek Doytat Baharatın temel vizyonudur. Sürekli yükselen kalite standartları ve artan ürün çeşitliliği ile akla gelen ilk marka olma yolunda hız kesmeden ilerlemektedir.

Nesiller boyu süren ve sürmeye devam edecek serüveninde Doytat Baharat, kalite ve doğallık ilkelerinden vazgeçmeyen markalarını tüketiciyle buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır.