60 yılı aşkın serüvenimizde her zaman ticari çıkarlardan önce, “DOĞALLIK, DOĞAYA ve İNSANA SAYGI” temel prensibi ile hareket ettik.

Doğada var olanı bozmadan, sahip oldukları tat, koku ve rengi ile sofralarda lezzete dönüştürmek KANAAT BAHARATın temel vizyonudur. Sağlıklı ve güvenli gıda misyonu ile hareket eden KANAAT BAHARAT, ileri teknolojiyi insan faktörü ile birleştirerek, gıda hijyeni ve gıda mevzuatına tam uyumlu tesislerinde üretim yapılmaktadır.

Tarladan sofraya kadar tüm süreçlerde hijyen kontrolü KANAAT BAHARAT için esas teşkil eder.
 

KANAAT BAHARAT yarım asırlık tecrübe birikimi ve geniş ürün portföyü ile tüketici ihtiyaçları doğrultusunda sürekli iyileştirme anlayışıyla çalışmaktadır.
 

Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile aramızda sinerji oluşturarak, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve sistemimizi sürekli iyileştirerek hedeflenen kaliteye anlayışıyla çalışmak temel hedefimizdir.


KANAAT BAHARAT ürünlerini, genç, dinamik, elit ve yeniliklere açık kadrosu ile kalite ve ilkelerinden vazgeçmeden Doytat ve Eve markasıyla sunmanın haklı gururunu yaşarız.